|
|
Program Finału Regatpiątek 3 sierpnia 2007
- godz. 11.00 - 20.00 Jarmark rozmaitości, wesołe miasteczka dla dzieci, ulica Jana z Kolna, Łasztownia
- godz. 10.00 Przybycie pierwszych jednostek do Szczecina
- godz. 16.00 - Powitanie jachtu "Stary” po rocznym rejsie, w trakcie którego pokonał Przejście Północno - Zachodnie
- godz. 16.00 - 24.00 Scena w namiocie (Łasztownia)
- godz. 16.00 - 16.40 STONHENGE (szanty)
godz. 16.40 - 17:20 JANK SHIPPERS (szanty)
godz. 17.20 - 18.00 BANANA BOAT (szanty)
godz.18.00 - 19.00 BROADWAY (musical) cz. I
godz. 19.00 - 19.15 YUN TIAN - GRUPA CHIŃSKA
godz. 19.15 - 20.00 BROADWAY (musical) cz. II
godz. 20.00 - 21.00 GRUPA FURMANA (szanty)
godz. 21.00 -22.00 MIETEK FOLK (szanty)
godz. 22.00 - 23.00 ZESPÓŁ ZIEMI ŻYWIECKIEJ (folk)
godz. 23.00 - 24.00 JOHN „BROADWAY” TUCKER BAND USA (blues,rock)
godz. 24.00 - 04.00 MORSKIE KINO NOCNE
- godz. 16.00 - 20.00 Scena dziecięca (Urząd Celny)
- spektakle teatralne dla dzieci, gry i zabawy
- godz. 18.00 Scena dziecięca: koncert zespołu Arfik
- godz. 16.00 - 20.00 Scena szantowa (Nabrzeże Starówka): Za Horyzontem, Grzegorz Tyszkiewicz, Qftry, Tom Lewis (Kanada), Dair, Stonehenge
- godz. 21.00 - 23.00 Scena Główna (Jana z Kolna) - "Muzyka narodów” - koncert dedykowany załogom jednostek uczestniczących w zlocie w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Szczecińskiej pod dyr. Zygmunta Rycherta
- A. Dworzak Taniec słowiański e-moll (Czechy)
- J. Sibelius „Finlandia” (Finlandia)
- J. Brahms Tańce węgierskie nr 1, 5 i 6 (Niemcy)
- E. Grieg Fragmenty ze Suity „Peer Gynt” (Norwegia)
- S. Moniuszko Mazur z opery „Halka” (Polska)
- P. Czajkowski Walc kwiatów z baletu „Dziadek do orzechów” (Rosja)
- M. de Falla „Taniec ognia” z „Czarodziejskiej miłości” (Hiszpania)
- E. Elgar Marsz „Pomp and circumstances” (W. Brytania)
- Ph. Sousa Marsz „Pod gwiaździstym sztandarem” (USA)
Imprezy towarzyszące
- godz. 17.00 Otwarcie wystawy „ Obraz Szczecina oczami szczecińskich architektów i fotografików, plac Adama Mickiewicza
- godz. 18.00 Wernisaż „ Open Sea - otwarte morze - wystawa malarstwa współczesnego, Open Gallery - Koński Kierat 17/1
- godz. 18.00 Wernisaż "Sailing the glass" Maszsza Kabe - wystawa malarstwa w szkle, Caffe 22 , Pl. Rodła 8
- godz. 22.00 Noc Piratów z Karaibów - Maraton Filmowy "Piraci z Karaibów", Kino Helios, ul. Bolesława Krzywoustego 9-10 (3 części)
Program teatralny
- godz. 21.00 - "Piosenki z Cyrku ‘76” Teksty piosenek: K. Czeczot, reż. A. Buszko
|
|